Služby 

                                                                                        

ART therapy

- rozum       - ekológia        - cit

Naša firma poskytuje kurzy pre ľudí, ktorí radi tvoria a chceli by sa tomu naplno venovať. Naučia sa hlavne ako pracovať s ľuďmi a po dokončení kurzu sa môžu zamestnať v našej firme. Týmito kurzmi chceme rozšíriť náš tým a taktiež pobočky v rôznych mestách. Naši pracovníci tak budú poskytovať ďalšie kurzy alebo “ tvorivé dielne“ v našich pobočkách po celom Slovensku a neskôr možno aj v zahraničí. Tieto “ tvorivé dielne“ slúžia hlavne na to aby človek mohol niečo tvoriť a zároveň sa uvoľniť a zabudnúť na všetky problémy. Tieto kurzy sú pripravované pre dospelých, mládež ale aj deti.  Naše kurzy sú vhodné aj pre deti, ktoré sú nejak postihnuté. Môže to pre nich slúžiť ako terapia. Takisto pripravujeme videokurzy na našej webovej stránke kde sa môžete zaregistrovať a za určitý poplatok si pozrieť kurzy v pohodlí domova. Takže ak budete mať k našej pobočke ďaleko alebo nebudete môcť prísť kôli zdravotným dôvodom určite to využite.

Ekológia: Jednou z častí našej firmy je ekológia. Snažíme sa ľudí naučiť ako sa dá z bežných vecí, ktoré možno máte doma a nepotrebujete ich, vytvoriť niečo nové. Najbližšie si s nami môžete vytvoriť lampu s rôznych kovových vecí alebo vyrobiť náhrdelník z dreva podľa vašej fantázie.

Ak by ste chceli tvoriť niečo zložitejšie máme aj trošku náročnejšie kurzy ale zvládne ich každý. Naučíme Vás napríklad ako si vyrobiť vlastnú potlač na tričko či tašku alebo na čokoľvek iné.

Projekt DUHA:

Chceli by sme Vám predstaviť náš najnovší a vlastne prvý projekt s názvom DUHA. Je zamerány skôr pre deti. S pomocou mamičiek alebo našich inštruktorov sa môžu naučiť ako si vyrobiť vlastnú plastelinu alebo vytvoriť obľúbene zvieratko z balónu atd. Ak by ste so svojími ratolesťami nemohli tvoriť alebo by ste si chceli vyrábať vlastné výrobky nemusíte sa báť, o vaše deti sa radi postaráme.

Tešíme sa na vašu spoluprácu s nami a na ďalšie, ešte neznáme projekty. 

                                                  

                                                                                                                          :)

 

 

Pýtajte sa, radi odpovieme

Žiadosť o   cenovú ponuku

 

 

Vytvorte si vlastnú webstránku zadarmo s redakčným systémom WebJET Cloud.

Zobraziť plnú verziu stránky